olivetc Ваш кошик порожній
button-checkout


Знову працюємо

  Шановні партнери! Останнім часом, робота сайту olivetc.com.ua була тимчасово призупинена в зв'язку з технічними проблемами. Раді повідомити Вам гарну новину : сайт знову працює в штатному режимі. Ви знову можете робити замовлення в особистому кабінеті з актуальними залишками та цінами. чекаємо на Ваші замовлення. radost

 
Смарт підставка для телефону FANSBE

Новинка  в продажу : розумний штатив FANSBE, з вбудованим датчиком руху і кутом повороту 360 °. Більше не потрібно просить когось із друзів допомогти Вам записати сторіз в Instagram, не потрібна селфі палка, і , навіть руки можна звільнити. Все просто : зафіксували телефон, підключились по Bluetooth, выбрали соц мережу або додаток для запису відео трансляції, и створюйте контент. Розумний робот - оператор FANSBE сам будет повертатись за Вами и вести трансляцію. 

 

 
Ластик електричний для олівців

Новинка сезону - гумка для стирання електрична. Призначена для ефективного видалення на різних видах паперу слідів графітних і кольорових олівців. Тепер стирати, ефективно видаляти дрібні деталі на ескізі, зробити блиск, або тінь стало набагато легше та швидше. 

lastik1

 lastik 

 

 
НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

УВАГА.  На нашому сайті нововведення : у розділі КАТАЛОГ ТОВАРІВ, над переліком груп товарів з'явилася кнопка "НОВІ НАДХОДЖЕННЯ". При натисканні Ви зможете побачити перелік товарів, які були отримані нещодавно, а також маєте можливість замовити їх першими.))) Чекаємо на замовлення.

np ukr

 
Розпорядок роботи в новорічні свята

Інтернет магазин OLIVETC.COM.UA дякує всім нашим покупцям за співпрацю, ми працюємо для Вас. Вітаємо з Новим роком та бажаємо здійснення мрій. А також повідомляємо, що відділ оптових продажів не буде працювати в період з 31.12.2015р по 17.01.2016р. включно. Роздрібні ж магазини не працюватимуть з 31.12.2015р до 03.01.2016р. та 07.01.2016р. В інші дні - робота в звичайному режимі.

p5

 
«ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 7